ENDURANCE NETWORK IN BULGARIA

Bulgaria network

 

 

СОФИЯ / SOFIA
Клуб "Устойчиво развитие на гражданското общество" Председател на УС up
ЕнЕфект Драгомир Цанев - Ръководител проект  
Изпълнителна агенция "Железопътна администрация" Желяна Христова  
Община София Любомир Христов - Заместник-кмет по транспорта  
Община София Васил Начевски - Изпълнителен директор Транспортна инфраструктура  
Център за градска мобилност Антон Деспотов - Изпълнителен директор  
Център за градска мобилност Методи Аврамов  
Министерство на околната среда и водите Михаела Люцканова - Експерт  
Интеримидж ООД Катя Димитрова - Генерален директор  
Министерство на регионалното развитие и благоустройството Драган Пешински  
Индустриален клъстер Електромобили Изпълнителен директор  
ИКТ Клъстер Изпълнителен директор  
Клъстер “Зелена логистика” Изпълнителен директор  
Асоциация за иновативно развитие Председател на УС  
УАСГ Христо Николов  
УАСГ Васил Маджирски  
УАСГ Магдалена Кирчева  
12 СОУ "Цар Иван Асен ІІ" Директор  
14 СОУ "проф.д-р Асен Златаров" Директор  
141 СОУ "Народни будители" Директор  
142 ОУ "Веселин Ханчев" Директор  
16 ОУ "Райко Жинзифов" Директор  
17 "СОУ Дамян Груев" Директор  
2 СОУ "Академик Емилиян Станев" Директор  
25 ОУ "Д-р Петър Берон" Директор  
28 СОУ "Алеко Константинов" Директор  
37 СОУ "Райна Княгиня" Директор  
52 ОУ "Цанко Церковски" Директор  
68 СОУ "Акад. Никола Обрешков" Директор  
73 СОУ "Владислав Граматик" Директор  
74 СОУ "Гоце Делчев" Директор  
88 СОУ "Димитър Попниколов" Директор  
Езиков център High Time 1 Директор  
Езиков център High Time 2 Директор  
34 ОУ "Стою Шишков" Директор  
51 СОУ "Елисавета Багряна" Директор  
132 СОУ "Ваня Войнова" Директор  
Профилирана гимназия за изучаване на чужди езици Директор  
19 СОУ "Елин Пелин" Директор  
36 СОУ "Максим Горки" Директор  
УНСС - Катедра "Икономика на транспорта и енергетиката" Андрей Петков  

 

АВРЕН / AVREN
Община Аврен Кмет up

 

АКСАКОВО / AKSAKOVO
Община Аксаково  Нели Михайлова up
СОУ "Св. Климент Охридски" Директор  

 

АЛФАТАР / ALFATAR
Община Алфатар Кмет up

 

АНТОНОВО / ANTONOVO
Община Антоново Татяна Петрова - Директор "Финанси" up

 

БАЛЧИК / BALCHIK
Община Балчик Димитрин Димитров - Заместник кмет up

 

БЕЛЕНЕ / BELENE
Община Белене Кмет up
Асоциация на Дунавските общини Изпълнителен директор  

 

БЕЛИЦА / BELITSA
Община Белица Йълдъз Парова - Дагонова - Старши експерт "Национални и европейски програми" up

 

БЕЛОГРАДЧИК / BELOGRADCHIK
Община Белоградчик Кмет up

 

БОРОВО / BOROVO
Община Борово Кмет up

 

БРЕГОВО / BREGOVO
Община Брегово Кмет up

 

БУРГАС / BURGAS
Община Бургас Председател на общинския съвет up
Община Бургас Ивелина Стратева - Директор, дирекция "Икономика и бизнес"  
Община Бургас Маринела Николова - Ръководител на отдел  
Община Бургас Зоя Стоянова - Старши експерт  
Община Бургас Саид Хамаме - Експерт "Програми"  
БУРГАСБУС ООД Любомир Атанасов - Заместник-директор  

 

БЯЛА област ВАРНА / BYALA district VARNA
Община Бяла Костадин Самарджиев - Заместник-кмет up

 

БЯЛА област РУСЕ / BYALA district RUSE
Община Бяла Кмет up

 

БЯЛА СЛАТИНА/ BYALA SLATINA
Община Бяла Слатина Кмет up
Община Бяла Слатина Петър Петров - Заместник-кмет "Инвестиционна политика и структурни фондове"  
Община Бяла Слатина Сашка Първанова - Директор "Проекти и програми"  

 

ВАРНА / VARNA
Област Варна Областен управител up
Област Варна Дияна Агностева - Заместник-Областен управител  
Област Варна Даниела Стойчева - Областна администрация  
Община Варна Бисер Младенов - Заместник-кмет  
Община Варна Даниела Димитрова  
Община Варна Бистра Димова  
Община Варна Гаро Капрелян  
Община Варна Соня Георгиева  
Община Варна Милена Димова - Общински съвет  
Община Варна Юлияна Боева - Общински съвет  
Община Варна Димитър Карбов - Общински съвет  
ОП ТАСРУД - Варна Крум Крумов  
Морски клъстър - България Пепа Ризова - Член на борда  
Communication1 Людмила Димитрова - Експерт комуникации  
Център за градска мобилност Петя Събева - Координатор  
АБЧО Изпълнителен директор  
Алфа Банк Соня Николова - Регионален мениджър  
сити Медия Груп, клон Варна Силвия Ценова - Редактор  
Община Варна Ани Николова – Директор на Дирекция Европрограми  
Община Варна Младен Иванов – Управител Паркинги и синя зона  
8 СОУ "ПЧЕ Александър Пушкин" Директор  
ОУ "Васил Априлов" Директор  
ОУ "Иван Вазов" Директор  
ОУ "Йордан Йовков" Директор  
СОУ "Гео Милев" Директор  
СОУ "Димчо Дебелянов" Директор  
3 ОУ "Ангел Кънчев" Директор  
ОУ "Константин Арабаджиев" Директор  
ОУ "Св.Иван Рилски" Директор  

 

ВЕЛИКО ТЪРНОВО / VELIKO TARNOVO
Област Велико Търново Областен управител up
Община Велико Търново арх.Николай Малаков - Главен архитект  
Община Велико Търново Мариела Цонева - Директор на дирекция "Общинско развитие"  

 

ВЕТОВО / VETOVO
Община Ветово Кмет up

 

ВЕТРИНО / VETRINO
Община Ветрино Кмет up

 

ВИДИН / VIDIN
Област Видин Областен управител up
Област Видин Анелия Влаховска - Ръководител на отдела за регионално развитие и управление на проекти  
Община Видин Кмет  
Община Видин Десислава Тодорова - Заместник-кмет “Европейски политики и инвестиции”  
Агенция за регионално развитие и бизнес център Евтим Стефанов - Изпълнителен директор  

 

ВРАЦА / VRATSA
Област Враца Областен управител up
Община Враца Теодора Иванова - Главен експерт "Регионално развитие"  

 

ВЪЛЧИ ДОЛ / VALCHI DOL
Община Вълчидол Кмет up
Община Вълчидол Димитрина Димитрова - Заместник-кмет  
с. Михалич - ОУ "Васил Левски" Директор  

 

ГАБРОВО / GABROVO
Община Габрово Климент Кунев - Заместник-кмет up
Община Габрово арх. Татяна Стойкова - Главен архитект  
ОУ "Неофит Рилски" Директор  
ОУ "Христо Ботев" Директор  

 

ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО / GENERAL TOSHEVO
Община Генерал Тошево Галина Димова - Началник отдел "Икономически дейности" up

 

ГЛАВИНИЦА / GLAVINICA
Община Главиница Кмет up

 

ГОРНА ОРЯХОВИЦА / GORNA ORYAHOVITSA
Инициатива CIVITAS Стефка Додурова - Ръководител разпространение up

 

ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ / GOTSE DELCHEV
Община Гоце Делчев Богдан Боцев - Заместник-кмет up
Община Гоце Делчев Благомир Томов - Директор  

 

ГУЛЯНЦИ / GULYANTSI
Община Гулянци Кмет up

 

ДВЕ МОГИЛИ / DVE MOGILI
Община Две могили Кмет up
Община Две могили Айлин Юсеинова - Директор на Дирекция "Регионално развитие"  
Община Две могили Ферихан Ниязиева – Младши експерт „Регионално развитие”  

 

ДЕВНЯ / DEVNYA
Община Девня Кмет up

 

ДИМОВО / DIMOVO
Община Димово Кмет up

 

ДОБРИЧ / DOBRICH
Област Добрич Областен управител up
Община Добрич Кмет  
Община Добрич Председател на Общински съвет  
Община Добрич арх.Боян Коларов - Заместник кмет  
Община Добрич Росица Йорданова - Заместник кмет  
Община Добрич арх.Боряна Станчева - Главен архитект  
Община Добрич Дирекция "Икономическо развитие, европейски фондове и обществени поръчки"  
Община Добрич Дирекция "Инфраструктура и околна среда"  
Търговско-промишлена палата Лъчезар Росенов - Председател на УС  
Търговско-промишлена палата Стоян Дамянов - Член на УС  
Търговско-промишлена палата Герман Германов - Главен секретар  
Смарт-Рей Консултинг ЕООД Мария Стойчева - Експерт  
Пътнически превози ООД Валентин Василев - Управител  
Пътнически превози ООД Красимира Руканова - Началник отдел  
Лятна академия "Леонардо" Директор  
СОУ "Димитър Талев" Директор  
СОУ "П.Р.Славейков" Директор  
Хуманитарна гимназия „Св.Св. Кирил и Методий” Директор  
Частно езиково училище "Леонардо да Винчи" Директор  

 

ДОЛНА МИТРОПОЛИЯ / DOLNA MITROPOLIA
Община Долна Митрополия Кмет up
Община Долна Митрополия Анита Савчева - Началник отдел  

 

ДОЛНИ ДЪБНИК / DOLNI DABNIK
Община Долни Дъбник Кмет up
Община Долни Дъбник Валя Груева - Старши експерт "Планиране и проекти"  

 

ДОЛНИ ЧИФЛИК / DOLNI CHIFLIK
Община Долни чифлик Кмет up
Община Долни чифлик Йордан Павлов  

 

ДРЯНОВО / DRYANOVO
Община Дряново инж.Димитър Иванов Руев - Директор Дирекция "Устройство на територията, инвестиционна и стопанска политика" up

 

ДЪЛГОПОЛ / DALGOPOL
Община Дългопол Кмет up

 

ИВАНОВО / IVANOVO
Община Иваново Кмет up

 

ИСПЕРИХ / ISPERIH
Община Исперих Галина Кирилова Иванова - Главен експерт "Европейски проекти" up

 

КАВАРНА / KAVARNA
Община Каварна Кмет up
Община Каварна Дарина Колишева - Секретар  
Община Каварна арх.Камен Жейнов - Главен архитект  
Община Каварна Отдел "Устройство на територията и инвестиции"  
Община Каварна Отдел "Екология и зелена система"  
Община Каварна Отдел "Евроинтеграция и обществени поръчки"  
ОУ "Йордан Йовков" Директор  
СОУ "Стефан Караджа" Директор  

 

КАСПИЧАН / KASPICHAN
Община Каспичан Магдалена Боянова Боева - Тодорова - Главен специалист ЕПП up

 

КНЕЖА / KNEJA
Община Кнежа Кмет up
Община Кнежа Евгения Бодилкова - Главен експерт "Проекти и Европейски фондове"  

 

КОЗЛОДУЙ / KOZLODUY
Община Козлодуй Кмет up
Община Козлодуй Николай Николов - Заместник-кмет  
Община Козлодуй Лили Виделова - Главен експерт "Международни програми и проекти"  

 

КЪРДЖАЛИ / KARDZHALI
Община Кърджали Катя Митовска - Главен инженер up
Община Кърджали арх.Танер Моллаахмед - Експерт  
СОУ "Йордан Йовков"  Директор  
СОУ "Отец Паисий" Директор  

 

ЛЕВСКИ / LEVSKI
Община Левски Кмет up

 

ЛОМ / LOM
Община Лом Кмет up
Община Лом Анна Йорданова - Началник отдел "Инвестиционна политика, управление на проекти и обществени поръчки"  
Община Лом Бранимир Георгиев Антов - главен специалист "Транспорт и благоустрояване"  
Община Лом Иван Любенов Иванов - младши експерт  

 

МЕЗДРА / MEZDRA
Община Мездра Генади Събков - Заместник-кмет  up
Община Мездра Цеца Костова - Директор  

 

МИЗИЯ / MIZIA
Община Мизия Кмет up

 

МОМЧИЛГРАД / MOMCHILGRAD
Община Момчилград Мехмед Мехмед - Заместник-кмет up

 

МОНТАНА / MONTANA
Област Монтана Областен управител up
Община Монтана Деян Димитров - Директор Европейска интеграция и икономическо развитие  
Община Монтана Даниела Генурова - Началник транспортен отдел  

 

НЕСЕБЪР / NESSEBAR
Община Несебър Мария Андонова Митрева - Главен експерт "Управление на проекти по ЕФ" up

 

НИКОПОЛ / NIKOPOL
Община Никопол Кмет up
Община Никопол Валентин Трифонов - Главен специалист "ИП"  

 

НОВИ ПАЗАР / NOVI PAZAR
СОУ "Васил Левски" Директор up

 

НОВО СЕЛО / NOVO SELO
Община Ново село Кмет up
Община Ново село Сашо Ангелов - Директор  
Община Ново село Иван Борисов Базов - Директор на Дирекция "Специализиран администрация"  

 

ОРЯХОВО / ORIAHOVO
Община Оряхово Кмет up

 

ПАВЛИКЕНИ / PAVLIKENI
Община Павликени Кмет up
Община Павликени Таня Тодорова - Началник отдел "Регионално развитие, екология, проекти и програми"  
Община Павликени Даниела Богомилова - Главен Експерт "Регионално развитие, проекти и програми"  

 

ПАЗАРДЖИК / PAZARDZHIK
Община Пазарджик арх. Атанас Васев - Началник отдел "Урбанизация" up
Община Пазарджик Цветанка Пунтева - Главен експерт Транспорт  
Регионална енергийна агенция Георги Симеонов  

 

ПАНАГЮРИЩЕ / PANAGYURISHTE
Община Панагюрище Неделка Фингарова - Главен експерт "ПОП" up

 

ПЛЕВЕН / PLEVEN
Област Плевен Областен управител up
Община Плевен Стефан Милев – Заместник-кмет по Европроекти  
Община Плевен Камелия Горненска - Началник отдел  
Община Плевен Деси Ангелова - Началник отдел  
Община Плевен Мирослав Илиев - Главен експерт Европроекти  
Център за градска мобилност Иваница Бояджиева - Директор  
НУ "Единство" Директор  
ОУ "Йордан Йовков" Директор  

 

ПОЛСКИ ТРЪМБЕШ / POLSKI TRAMBESH
Община Полски Тръмбеш Кмет up

 

ПЛОВДИВ / PLOVDIV
Енергийна агенция Васил Златев up

 

ПРОВАДИЯ / PROVADIA
Община Провадия Кмет up

 

РОМАН / ROMAN
Община Роман Кмет up

 

РУСЕ / RUSE
Област Русе Областен управител up
Община Русе Кмет  
Общински съвет Председател на ОС  
Община Русе Страхил Карапчански - Заместник-кмет  
Община Русе Даниела Шикова - Заместник-кмет  
Община Русе Иван Григоров - Заместник-кмет  
Община Русе Никола Кибритев - Директор на Дирекция „Европейско развитие“  
Община Русе Живка Бучуковска - Директор  
Община Русе Ивайло Иванов - Началник отдел  
Община Русе Николай Симеонов - Младши експерт  
Промола ЕООД Лора Саркисян - Експерт комуникации  
ОУ "Ангел Кънчев" Директор  
Първо частно СОУ "Леонардо да Винчи" Директор  
Русенски университет "Ангел Кънчев" Професор Велизара Пенчева  
Общински Транспорт Русе АД Изпълнителен директор  
Шанс-99 ООД Изпълнителен директор  
Геокомерс ООД Изпълнителен директор  
Регионална здравна инспекция Директор  
Регионална инспекция по околната среда и водите Директор  
Природен парк „Русенски Лом“ Управител  
Регионален отдел на ИА Автомобилна администрация Директор  
Русенска Търговско-Индустриална Камара Главен секретар  
Вело Русе Председател на УС  
Бултранс ООД Изпълнителен директор  
Деятурс ЕООД Изпълнителен директор  
Вени Травел ЕООД Изпълнителен директор  
Неда Турс ЕООД Изпълнителен директор  
МГ Травел ЕООД Изпълнителен директор  
Бизнес център за подпомагане на малки и средни предприятия Председател на УС  

 

СВИЩОВ / SVISHTOV
Община Свищов Кмет up
Община Свищов Председател на ОС  
Община Свищов Стоян Парашкевов - Директор дирекция "Административно - правно, информационно обслужване, управление на проекти и европейски въпроси"  
Община Свищов Маргарита Перникова - Главен експерт „Интеграция, НПО и връзки с обществеността“  

 

СЕВЛИЕВО / SEVLIEVO
АББ Авангард АД Христо Сановски - Представител на синдикатите up

 

СИЛИСТРА / SILISTRA
Област Силистра Областен управител up
Община Силистра Кмет  
Община Силистра Татяна Стоянова - Началник отдел "ЕПП"  
Община Силистра Лилия Траянова - Старши експерт "ЕПП"  
Общински съвет Председател на ОС  
Общински съвет Керанка Иванова - Общински съветник  
Общински съвет Златка Радушева - Общински съветник  
ОУ "Иван Вазов" Директор  
ОУ "Отец Паисий" Директор  
СОУ "Никола Вапцаров" Директор  

 

СИТОВО / SITOVO
Община Ситово Кмет up

 

СЛИВЕН / SLIVEN
Община Сливен Дорина Митева up

 

СЛИВО ПОЛЕ / SLIVO POLE
Община Сливо поле Кмет up

 

СМЯДОВО / SMYADOVO
Община Смядово Димитрина Иванова Маринова - Началник отдел "Регионално развитие, екология, хуманитарни дейности и местни данъци" up

 

СТАРА ЗАГОРА / STARA ZAGORA
Община Стара Загора Росица Копривчина - Директор up
Община Стара Загора Бояна Делева - Началник на отдел Транспорт  

 

ТУТРАКАН / TUTRAKAN
Община Тутракан Кмет up
Община Тутракан Председател на ОС  
Община Тутракан Даниела Стелиянова- Директор на Дирекция "ИДЕ"  

 

ХАЙРЕДИН / HAYREDIN
Община Хайредин Кмет up

 

ХАСКОВО / HASKOVO
Община Хасково арх. Кремена Цонева - Главен архитект up
Община Хасково арх. Павла Тончева Главен експерт Градско развитие  

 

ЦЕНОВО / CENOVO
Община Ценово Кмет up
Община Ценово Цветомир Петров - Заместник-кмет "Регионално развитие и инвестиционна политика"  

 

ЧЕРВЕН БРЯГ / CHERVEN BRYAG
Община Червен бряг Кмет up
Община Червен бряг Диана Димитрова - Директор на Дирекция "ЕПП"  

 

ЧУПРЕНЕ / CHUPRENE
Община Чупрене Кмет up

 

ШУМЕН / SHUMEN
НУ "Илия Блъсков" Директор up
СОУ "Панайот Волов" Директор  

 

 

Сайт на проекта ENDURANCE

web endurance bg

civitas 2020 logo web